
Дитяча постільна білизна в ліжечко "Шарм", комплект в дитяче ліжечко
2 180 ₴
- В наявності
- Код: Шарм
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча постільна білизна в ліжечко "Шарм"
В комплект входить:
- ортопедична подушка
- простирадло на резинці на матрац 120*60 см
- ковдра 100х80 см
- підковдра 100*80 см
- захист складається з 8 подушок і плюшевою коси 120 см
- бант на резинці
Склад 100% бавовна (Польща) +плюш Страйпс
Ковдра,подушка, захист - наповнювач силіконізоване волокно.
Упаковка 18х45х55см.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴




