
Дитяче постільна білизна в ліжечко "Велюр", (можна сплатити карткою "Пакунок Малюка")
2 300 ₴
- В наявності
- Код: Велюр
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Дуже красива і незвичайна дитяча постільна білизна в ліжечко "Велюр".
Підходить в стандартне ліжечко 120*60 см, овальїне і кругле
Комплектація:
1. Подушка ортопедична бублик - 1 шт
2. Простирадло на резинці
3. Ковдра 100*80 см білого кольору, наповнення силіканізоване волокно.
4. Підковдра на блискавці 100*80 см
Верх велюр - низ однотон польська бязь.
5. Коса потрійного плетіння велюр 120 см, наповнення - холлофайбер.
6. Подушки квадратні 8 шт -( 4 шт. перед велюр - зворотня сторона однотон в колір набору
4 шт. - польський гліттер( бавовна) з лицьового боку, зворотна сторона однотон в колір набору). Наповнення - холлофайбер.
7. Еврофатин -3м з помпонами
8. Бант на резинці, за допомогою якого, ковдру з підковдри можна використовувати в якості конверта на виписку
Ковдра,подушка, захист - наповнювач силіконізоване волокно.
Упаковка 18х45х55см.
Матеріал 100% бавовна, вид тканини- Бавовна гліттер+велюр
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 120 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
- Ціна: 2 300 ₴




