
Дитяча постільна білизна в ліжечко "Коса", набір в ліжечко, комплект постільної дитячої білизни
2 050 ₴
- В наявності
- Код: Коса
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Набір в ліжечко для новонароджених "Коса"
В комплект входить:
• подушка 40х60см
• наволочка на змійці 40х60см
• простирадло на резинці на матрац 60х120 см
• ковдра 90х110 см
• підковдра на блискавці 90х110 см
• захист( 4 подушечки 30х30см, коса 180см на 2 сторони ліжечка, хмарка)
• балдахін
• кишеня у вигляді хмарки
• Склад 100% бавовна (Польща), коса Польський велюр
В наявності багато забарвлень, постійне оновлення асортименту. Всі кольори скинемо на Вайбер.
До набору, в одній кольоровій гамі, можна замовити комплект змінної білизни
Виробництво: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Різні кольори |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Основні | |
| Тип | Комплект білизни |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | True |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри підодіяльника | |
| Довжина підодіяльника | 110 см |
| Ширина підодіяльника | 90 см |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 2 050 ₴

