
Дитячий розвиваючий термокилимок двосторонній "Принт" 180см*150см*1 см
1 000 ₴
- В наявності
- Код: Принт 150*180
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Дитячий розвиваючий термокилимок двосторонній "Принт"
Розмір килимка: 180*150 см*1 см
При оформленні замовлення, забарвлення вказуйте в коментарях
Килимок призначений для дітей від народження до 7 років:
1. для викладання на животик і повзання (0-9 місяців)
2.для перших кроків (9-12 місяців) для навчання (1-4 роки)
3.для активних ігор (4-7 років)
Має важливі переваги для дитячої кімнати:
1.Теплий. Має високі теплоізоляційні властивості.
2.М'який. Пом'якшує падіння, запобігає забитим місцям, на ньому малюкові буде тепло і комфортно в будь-яку пору року.
3. Водонепроникний.Не вбирає вологу і легко очищається від забруднень.
4.Гіпоалергенний. На відміну від килимів з ворсом не накопичує пил – основне джерело алергії.
5.Розвиваючий. Шорстка поверхня розвиває тактильні відчуття, яскраві сюжетні картинки дають уявлення про колір і форми.
6.Травмобезпечний. Завдяки своїй фактурі не ковзає і не збирається, коли дитина починає повзати і ходити.
Виготовлений з міцного, водонепроникного але не вбирає запахи матеріалу XPE (харчового спіненого поліетилену)
Верхнім покриттям виробів є харчова рифлена плівка, яка захищає малюнок від пошкоджень та робить його стійким до вологи.
Килимок забезпечує теплоізоляцію при контакті з холодною поверхнею і захищає малюка від ударів про тверду підлогу/поверхні. Килимок легкий, м'який та компактний. Поверхня килимка має спеціальну форму для запобігання ковзанню. Килимок легко можна використовувати у дитячій кімнаті, у ванній, на балконі, на плитці, на вулиці, на пляжі.
Легко миється.
Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
- Ціна: 1 000 ₴




