Розвиваюча іграшка "Вибивай-ка".
Призначена для розвитку у дитини з раннього віку дрібної моторики, логіки, посидючості, відчуття кольору та форми.
В комплекті: молоток, чотири клавіші, чотири отвори та чотири чоловічки.
Розмір: 17,5 см,
висота чоловічків: 5 см,
молоток: 13,5 см
Цікаво дітям від 12 місяців
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tree Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Стучалка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 10 мм |
| Довжина упаковки | 18 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴





