
Дерев'яний пазл "Котики-муркотики", дерев'яний пазл вкладиш 32х23 см, пазли для малюків, розвиваючі пазли
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ133
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазл "Котики-муркотики"
Розміри: 32 х 23 см.
Вашi дiти обожнюють котиків? Тодi ця гра саме для Вас: 14 милих котикiв чекають зустрiчи з Вашим малюком. У наборi вкладиш-пiдказка, щоб дитина могла по тiнi шукати вiдповiдного котика. Коли дитина навчиться, то ускладнити завдання можна, знявши пiдказку.
1. Розвиток логічного і понятійного мислення.
2. За допомогою такого методичного матеріалу, діти пізнають навколишній світ.
3. Розвивається дрібна моторика. Дістаючи і вставляючи певним чином деталі сортера, діти прекрасно тренують пальчики.
4. Працює зорова пам'ять, тренується увага і посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Відеоогляд:
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Пазл |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 14 шт. |
| Тип | Пазл |
| Тематика | Тварини |
| Виробник | Ань-Янь |
| Формат | A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴







