
Дерев'яний пазл-сортер "Будиночок з завданнями", дерев'яний пазл вкладиш, пазли для малюків, розвиваючі пазли
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ112
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У "Будиночку з завданнями" зібрані ігри на різнобічний розвиток дитини. В ігровій формі розвиваємо зорову та слухову пам'ять, закріплюємо знання про домашніх та диких тварин, тренуємо дієслівний, прикметниковий та іменниковий словник, вчимося розбиратися у прийменниках, розвиваємо та закріплюємо навички рахунку. Повна інструкція всередині будиночка.
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Розміри: 23 х 17см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гра |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


