
Гумки для фітнесу тканина з чохол розмір S GEMINI GT-02S резинки для ніг, фітнес резинки
135 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Зручний універсальний тренажер з дуже скромними розмірами.
Еспандери для ніг сідниць - найкращий винахід для тих, хто хоче займатися в будь-якому доступному місці, самостійно вибираючи навантаження та вправи. А якщо такий інвентар зроблений з якісної тканини – це зробить тренування на 200% ефективнішим та приємнішим.Еспандер дозволяє збільшити навантаження на м'язи під час різних вправ.
Тканинні гумки для фітнесу виготовлені з міцної поліефірної тканини та ковзаючого латексу, служать довго і зручні у використанні. Цей ремінець для вправ не ковзає, не пошкоджує шкіру і не скручується, допомагаючи правильно виконувати різні варіанти вправ.
Матеріал: Тканина, латекс
Розмір: S (74 x 8см)Вага: 8 до 15 кг
Призначення: для йоги та фітнесу.
Розміри SML мають однакову довжину (74 x 8см) , але відрізняються еластичністю
Стандартна довжина і підходить для тренуючих
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Опір | 15 кг |
| Довжина | 74 см |
| Тип | Для фітнесу |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Ширина | 8 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Gemini |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 135 ₴





