
Дерев'яний "Український алфавіт" 45х31 см, українська абетка, рамка-вкладка алфавіт
450 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ138
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рамка-вкладиш " Український алфафіт"
Придбавши цей дерев'яний алфавіт, Ви легко зможете пояснити і наочно показати дитині, що таке "азбука", а тематичні малюнки на кожній з літер допоможуть малюкам швидше запам'ятати слова саме з цими літерами.
Це 33 картинки, маленький світ у кожній літері. Кожна літера – це нова казочка. Він справді великий, букви не дрібні. У комплекті картонна коробочка для зберігання літер.
Розмір 45х31 см
Матеріал : дерево
Виробництво: Україна
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Ширина упакування | 31 мм |
| Довжина упаковки | 45 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 5 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набори для навчання |
| Виробник | Ань-Янь |
| Вік | Від 3-х років |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






