
Дерев'яний пазл "Асорті", дерев'яний пазл вкладиш 24х24 см, пазли для малюків, розвиваючі пазли
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ125
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пазл-головоломка "Ассорті"
Розміри: 24 х 24 см.
Деталі пазла у вигляді трикутника, а сама основа - це шестикутник. Потрібно зібрати пазл-картинку з трикутників, на яких намальовані половинки різних зображень.
1. Розвиток логічного та понятійного мислення.
2. За допомогою такого методичного матеріалу діти пізнають навколишній світ.
3. Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, чудово тренуються пальчики.
4. Працює зорова пам'ять, тренується увага, уява та посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 24 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Пазл |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Пазл |
| Виробник | Ань-Янь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴

