
Дерев'яний пазл-сортер "Емоції, дерев'яний сортер для дітей, розвиваюча гра-сортер
330 ₴
- Немає в наявності
- Код: ПСФ101
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Пазл-сортер "Емоції"
Розміри: 17,5 х 12 см.
У наборі: 36 деталей для складання 9 пазлів з кольоровим зображенням різних емоцій людини (радість, смуток, здивування і т.д.) та 9 плашок з графічним зображенням емоцій.
1. Розвиток логічного і понятійного мислення
2. За допомогою такого методичного матеріалу, діти пізнають навколишній світ.
3. Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, чудово тренуються пальчики.
4. Працює зорова пам'ять, тренується увагу і посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 17 см |
| Ширина | 12 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Пазл |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Пазл |
| Виробник | Ань-Янь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴





