
Дерев'яний пазл-сортер "Хто в яйці ?", дерев'яний сортер для дітей, розвиваюча гра-сортер
250 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Пазл-сортер "Хто в яйці?"
Розміри: 23 х 16 см.
Двошарова гра складається з верхнього шару: 6 яєць, дизайн кожного яйця оформлений з підказкою для дитини (хвостик змії або перо пташки). Нижній шар складається з 6 вкладишів - дитинчат різних тварин і пташок. Потрібно знайти своє яєчко для кожного.
1. Розвиток логічного і понятійного мислення
2. За допомогою такого методичного матеріалу, діти пізнають навколишній світ.
3. Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, чудово тренуються пальчики.
4. Працює зорова пам'ять, тренується увагу і посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 23 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Пазл |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Багатошаровий |
| Тематика | Тварини |
| Виробник | Ань-Янь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


