
Палка гімнастична Бодібар Body Bar GI-0274- 2кг
1 015 ₴
- В наявності
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Палка гімнастична (бодібар) призначена для використання різних силових вправах у фітнесі
Представлений снаряд відрізняється простотою і зручністю у використанні
Завдяки своїй формі дозволяє правильно розподілити навантаження на руки і плечовий пояс, сприяє збільшенню рухливості суглобів, зміцненню м'язів спини, розвитку сили та витривалості всього тіла.
При створенні бодібара використана висококласна сталь пофарбована порошковою фарбою, що захищає його від корозії. Зверху бодібар покритий високоякісним неопреном, який забезпечує спортсмену надійний хват і захищає його від металевого холоду.
Заглушки із пластику (поліуретану) на кінцях бодібару захищають підлогу від пошкоджень.
Також зовнішній шар захищає палицю від корозії та інших руйнівних чинників.
Матеріал : метал, неопрен, поліуретан (PU).
Довжина : 1,22 м.
Діаметр: 3 см
Вага:2кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 122 см |
| Діаметр | 30 мм |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 015 ₴




