
Дерев'яний пазл-сортер, сортер-вкладка "Транспорт", дерев'яний пазл вкладиш, пазли для малюків, розвиваючі пазли
150 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Вкладки "Транспорт"
Розміри: 15 х 22 см.
Сортер складається з планшета і 9-ти машинок-вкладишів, які необхідно вставити на свої місця за формою. Вкладиші легко дістаються пальчиками. Сприяє вивченню різного транспорту і його призначення. Можна також рахувати машинки і грати з ними без дерев'яного планшету.
Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, чудово тренуються пальчики.
Працює зорова пам'ять, тренується увагу і посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Упаковка | |
|---|---|
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 22 см |
| Основні | |
| Тип пазла | Пазл |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 9 шт. |
| Тип | Пазл |
| Тематика | Транспорт |
| Виробник | Ань-Янь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
