
Килимок каучуковий для йоги та фітнесу з розміткою PU 5мм PUY-2899PUR, каремат для фітнесу, коврик каучуковий
1 450 ₴
- В наявності
- Код: PUY-2899PUR
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Килимок двошаровий для занять йогою та фітнесом підходить для занять вдома, в залі, на природі
Підійде як новачкам, так і професіоналам. Килимок виготовлений з біорозкладного матеріалу PU+Каучук, тому на заняттях він не ковзатиме. Килимок не збиватиметься при виконанні асан, а ваші долоні та ступні не ковзатимуть
Килимок досить довго зберігає стійкість до деформацій, тому на ньому не утворюються заломи та тріщини. Матеріали не містять домішок вінілу та латексу, тому екологічно безпечні. Невелика вага килимка дозволяє легко переносити його.
Виготовлений з екологічного, безпечного для здоров'я матеріалу PU+Каучук без використання вінілу та латексу
Безпечний для навколишнього середовища
Особливості:
-
Виготовлений із термопластичного еластомеру
-
Не ковзає
-
Універсальність у застосуванні: можна використовувати для йоги, фітнесу, гімнастики
-
Оптимальна товщина для виконання різноманітних вправ
-
Стійкість до деформацій
-
Простота у догляді
| Характеристики | |
| Довжина | 183 см |
| Матеріал | PU+каучук) |
| Товщина | 0,5см |
| Ширина | 68см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 450 ₴








