
Килимок для фітнесу та йоги EasyFit NBR 10 мм, каремат, коврик для туризму
655 ₴
- В наявності
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Універсальний килимок для занять фітнесом, йогою або туристичних походів
Виконаний килимок із нітрильного каучуку, який не містить токсинів, барвників та важких металів, тому безпечний для здоров'я та навколишнього середовища. Нітрильний каучук може похвалитися високою щільністю та м'якістю, він добре витримує навантаження у процесі навіть дуже інтенсивних тренувань.
Наявність антиковзного покриття сприяє чудовій фіксації килимка на поверхні підлоги, тим самим забезпечуючи користувачеві комфортні та безпечні умови для тренування. Килимок легко згортається, і у складеному вигляді займає мало місця.
Особливості:
-
Одношаровий;
-
Універсальність - підходить для тренувань та походів;
-
Фіксуюча резинка у комплекті;
-
Виконаний із нітрильного каучуку (NBR);
-
Висока щільність та м'якість матеріалу;
-
Антиковзне покриття гарантує безпеку тренувань;
-
Безпечний для здоров'я та навколишнього середовища
-
Виробник: Китай
Характеристики:
-
Довжина: 180 см
-
Ширина: 60 см
-
Товщина: 10 мм
-
Матеріал: NBR (спінений каучук)
Комплектація:
-
килимок
-
лямка для затяжки і перенесення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 655 ₴








