
Гума для підтягування (стрічка силова) 2-7кг GP-00.64 GEMINI, резина для підтягування, еспандер петля
180 ₴
- В наявності
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Гумові петлі це універсальний та незамінний тренажер, як у домашніх тренуваннях, тренуваннях на вулиці та спортмайданчику, занять воркаутом, так і для занять у спортзалі чи фітнес центрі на професійному рівні.
Гумові петлі можна використовувати для тренування всіх груп м'язів.
Для більшої ефективності та зручності рекомендується мати кілька петель з різним опором, тому що це дозволить варіювати навантаження/допомогу та прогресувати значно швидше. Також можливе використання кількох гумових петель для тренувань одночасно, підсумовуючи навантаження або подовжуючи тренажер.
Існує велика кількість вправ із гумовими петлями. Використовуючи гуму, ви можете точно опрацьовувати ті групи м'язів, які важко задіяти при використанні звичайних тренажерів.
| Характеристики | |
| Бренд | Gemini |
| Довжина окружності | 208см |
| Матеріал | Латекс |
| Потужність | XXS |
| Навантаження | 2-7кг |
| Країна виробник | україні |
| Тип | Кільцевий еспандер |
| Товщина | 4.5мм |
| Колір | Зелений - Чорний |
| Ширина | 0.64см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gemini |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Опір | 18 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 0.64 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 180 ₴

