
Подушка для пресу, абмат, мат для пресу AB MAT , чорний шкірозамінник
445 ₴
- В наявності
- Код: EF-ABMAT-2
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат для преса EasyFit AbMat є м'якою подушкою, його форма розроблена так, щоб максимально повторити природний вигин хребта. Тренувальний мат EasyFit AbMat розроблений для контролю амплітуди руху під час опрацювання м'язів черевного преса та підтримки спини. АбМат EasyFit виконаний з екологічно нешкідливого шкірозамінника, з міцним наповненням. Тренування з матом для преса відрізняються комфортністю, ефективністю та безпекою. Мат для преса EasyFit AB MAT – відмінний додаток для тренувань вдома, в офісі або тренажерному залі. Використання АбМат можливе для спортсменів різного рівня підготовки та будь-якого віку.
Характеристики:
- Довжина: 38 см
- Ширина: 30 см
- Висота: 7 см
- Колір: чорний
- Матеріал: Шкірозамінник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тренажер для преса |
| Конструкція | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴




