
Дерев'яний пазл половинки, пазл-вкладка "Новорічні половинки", дерев'яний пазл вкладка, пазли для малюків, розвиваючі пазли
275 ₴
- Немає в наявності
- Код: ПСД238
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Дерев'яні пазли-вкладки "Новорічні половинки"
Розміри однієї цілої картинки: 7 х 7 см.
Вік: 1,5р+
В наборі: 12 тематичних картинок-половинок з різним розрізом.
Картинки-половинки - це цікава розвиваюча гра, в якій потрібно скласти картинку з двох частин.
Гра сприяє розвитку образного й логічного мислення, вчить сприймати зв'язок між частиною і цілим, розвивають дрібну моторику і посидючість.
Завдання дитини - з'єднати половинки так, щоб вийшли цілі картинки із зображенням тварин.
Розвиток логічного і понятійного мислення.
За допомогою такого методичного матеріалу, діти пізнають навколишній світ. Розвивається дрібна моторика. Вставляючи певним чином детальки, чудово тренуються пальчики. Працює зорова пам'ять, тренується увагу і посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ань-Янь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Ширина | 16 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


