
Дерев'яний контурний пазл "Сніговичок", дерев'яні пазли для малюків, дитячі розвивальні пазли
140 ₴
- В наявності
- Код: ПСФ148
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контурний пазл "Сніговичок"
Розміри: 22х14 см.
Контурний пазл – це цікава розвивашка. Якщо перевернути пазл (або діставати їх пальчиками), то детальки легко висипаються на стіл, але при цьому, сам контур (жовтим кольором) всіх деталей залишається на місці.
Дитині необхідно правильно зібрати пазл, а контури служать відмінною підказкою. Деталі пазла можна використовувати для рахунку.
Пазл розвиває логічне мислення, дрібну моторику, увагу і посидючість.
Матеріал: дерево
Деталі виготовлені з безпечних і екологічно чистих матеріалів, які відповідають сучасним стандартам якості.
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ань-Янь |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Ширина | 14 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


