
Гума для підтягування (стрічка силова) 18-35кг GS-1879, резина для підтягування, еспандер петля
315 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-1879
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Гумові петлі це універсальний та незамінний тренажер, як у домашніх тренуваннях, тренуваннях на вулиці та спортмайданчику, занять воркаутом, так і для занять у спортзалі чи фітнес центрі на професійному рівні.
Гумові петлі можна використовувати для тренування всіх груп м'язів.
Для більшої ефективності та зручності рекомендується мати кілька петель з різним опором, тому що це дозволить варіювати навантаження/допомогу та прогресувати значно швидше. Також можливе використання кількох гумових петель для тренувань одночасно, підсумовуючи навантаження або подовжуючи тренажер.
Існує велика кількість вправ із гумовими петлями. Використовуючи гуму, ви можете точно опрацьовувати ті групи м'язів, які важко задіяти при використанні звичайних тренажерів.
| Характеристики | |
| Довжина окружності | 208см |
| Матеріал | Термопластичні еластомери (ТПЕ) |
| Потужність | M |
| Навантаження | 18-35кг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кільцевий еспандер |
| Товщина | 4.5мм |
| Ширина | 2.1см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Опір | 18 кг |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 2.1 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 315 ₴



