
Резина для підтягування (стрічка силова) 55-110 кг синій GS-1288, гума для підтягування
645 ₴
- Немає в наявності
- Код: GS-1288
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Гумові петлі це універсальний та незамінний тренажер, як у домашніх тренуваннях, тренуваннях на вулиці та спортмайданчику, занять воркаутом, так і для занять у спортзалі чи фітнес центрі на професійному рівні.
Гумові петлі можна використовувати для тренування всіх груп м'язів.
Для більшої ефективності та зручності рекомендується мати кілька петель з різним опором, тому що це дозволить варіювати навантаження/допомогу та прогресувати значно швидше. Також можливе використання кількох гумових петель для тренувань одночасно, підсумовуючи навантаження або подовжуючи тренажер.
Існує велика кількість вправ із гумовими петлями. Використовуючи гуму, ви можете точно опрацьовувати ті групи м'язів, які важко задіяти при використанні звичайних тренажерів.
Характеристики:
Довжина кола ..........208см
Матеріал............... Латекс
Потужність.............. ХХЛ
Навантаження............ 55-110 кг
Країна-виробник........ Китай
Тип................... Кільцевий еспандер
Товщина................ 4.5мм
Колір.................. синій
Ширина................. 6.5см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Синій |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 4.5 мм |
- Ціна: 645 ₴




