3D-модель "Рушниця" ("Shotgun") - лише для цілеспрямованих людей. Вона створена, щоб стріляти спеціальними набоями, і завжди влучає в ціль. Але в першу чергу це дерев'яний механічний конструктор. Зберіть дерев'яну модель відповідно до інструкції. Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект.
Для дітей від 14 років.
Кількість деталей - 96.
Розмір моделі в зібраному вигляді, см 66*7*16
Для дітей від 14 років.
Кількість деталей - 96.
Розмір моделі в зібраному вигляді, см 66*7*16
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mr. Playwood |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зброя |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴







