
Дерев'яний механічний конструктор "Pirate ship" (Піратський корабель "Божевільний скарб")
850 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Ця 3D-модель "Піратський корабель "Божевільний скарб" ("Pirate ship "Mad Treasure") може стати улюбленою іграшкою вашої дитини. Але в першу чергу це дерев'яний конструктор. Зберіть дерев'яну модель разом з дитиною відповідно до інструкції. Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект.
Кількість деталей - 156
Для дітей від 14 років
Розмір моделі в зібраному вигляді - 295*131*270мм
Розмір упаковки - 36*18*3см
Кількість деталей - 156
Для дітей від 14 років
Розмір моделі в зібраному вигляді - 295*131*270мм
Розмір упаковки - 36*18*3см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mr. Playwood |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструктора | Дерев'яний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 14 років |
| Тематика | Піратська серія |
| Кількість деталей | 156 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| НОВИНКА | НОВИНКА |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴





