
Килимок для йоги пробковий, каучук 4 мм, GN274-2
1 050 ₴
- В наявності
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для йоги пробковий.
Структура двошарова: основа – каучук, верх – натуральна пробка.
Мат не ковзає, відмінно вбирає вологу. Завдяки верхньому шару, має антимікробні властивості, гіпоалергенний.
Матеріал: каучук, пробкове дерево, TPE.
Розмір: 183 х 61 х 0,4 см
Рекомендації щодо догляду
При необхідності протерти килимок мокрою ганчіркою з невеликою кількістю мила. Надлишки води та мила видалити сухим рушником. Скручувати килимок пробковим покриттям назовні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴


