
Матрац в дитяче ліжечко 7 см КПК , матрац кокос-поролон-кокос
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7 см
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Матрац для дитячого ліжечка КПК-7, 120х60 см.
Товщина 7 см
Наповнювач: кокос-поролон-кокос
Розмір: 120х60 см
Знімний чохол: Матрацик КПК - відмінний вибір для батьків, які дбають про здоровий сон свого малюка.
Матрац складається з трьох шарів:
1) Верхній шар - кокосове волокно, що не вбирає запахи, що пропускає чисте повітря. Кокос має вентиляційні властивості і створює сухий мікроклімат. Крім того, забезпечує пружність та жорсткість.
2) Середній шар матраца – пінополіуретан, синтетичний екологічно чистий матеріал.
3) Нижній шар-кокосове волокно.
Матрац міцний, стійкий до тертя та розтягування, має середню жорсткість. Волокно не електризується і не гниє, навіть за дуже високої вологості. У кокосовому шарі не розмножуються грибки та мікроорганізми, що викликають алергію. Матрац має протиалергічні властивості, оскільки кокосове волокно є целюлозою (дерево), природної сировини, рекомендованими лікарями. Чохол матраца знімний на блискавці.
Матраци на основі волокон кокосу рекомендовані для запобігання розвитку викривлення хребта. Сприяє правильному формуванню кістково-м'язової системи малюка.
Виробництво: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 120х160 |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Так |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
- Ціна: 695 ₴

