
Резина для підтягування (стрічка силова) 120-175 кг чорний UK-064, гума для підтягування
980 ₴
- В наявності
- Код: UK-064
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Гумові петлі це універсальний та незамінний тренажер, як у домашніх тренуваннях, тренуваннях на вулиці та спортмайданчику, занять воркаутом, так і для занять у спортзалі чи фітнес центрі на професійному рівні.
Гумові петлі можна використовувати для тренування всіх груп м'язів.
Для більшої ефективності та зручності рекомендується мати кілька петель з різним опором, тому що це дозволить варіювати навантаження/допомогу та прогресувати значно швидше. Також можливе використання кількох гумових петель для тренувань одночасно, підсумовуючи навантаження або подовжуючи тренажер.
Існує велика кількість вправ із гумовими петлями. Використовуючи гуму, ви можете точно опрацьовувати ті групи м'язів, які важко задіяти при використанні звичайних тренажерів.
Характеристики:
Довжина кола ..........208см
Матеріал............... Латекс
Потужність.............. ХХЛ
Навантаження............ 100-120кг
Країна-виробник........ Україна
Тип................... Кільцевий еспандер
Товщина................ 4.5мм
Колір.................. чорний
Ширина................. 6,4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Універсальний |
| Тип навантаження | Розтягнення |
| Конструкція | Стрічкова |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 208 см |
| Ширина | 6.4 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 4.5 мм |
- Ціна: 980 ₴





