
Килимок для йоги лляний каучуковий 183см*68см*4мм JFY-0701
1 650 ₴
- В наявності
- Код: JFY-0701
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок має дві сторони:
- лляний верх з оригінальним малюнком
- низ із натурального каучуку з додаванням волокон джуту.
Завдяки тканинній поверхні килимок вбирає вологу, що є величезною перевагою в порівнянні з іншими килимками.
Каучук має відмінні протиковзкі властивості, не електризується, не пропускає холод від підлоги і не зберігає запах.
Джут надає додаткової ваги та міцності, значно збільшуючи термін служби виробу.
У комплект входить зручний фіксуючий ремінь для перенесення.
Матеріал: натуральний каучук, льон.
Розмір: 183х 68 х 0,4 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | Каучук |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 68 см |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴



