Скандинавська ходьба – це вид фізичної активності, що є певною методикою ходьби з використанням палиць. Даний вид має кілька назв, що пояснюють місце його появи: північна ходьба, нордична ходьба, фінська ходьба. В основі методики – літні тренування лижників Фінляндії, які забезпечують підтримку спортивної форми між сезонами.
Користь скандинавської ходьби для здоров'я полягає у її високому оздоровчому потенціалі. Вона успішно застосовується у реабілітаційних курсах. На організм цей вид ходьби впливає комплексно:
-Підвищує витривалість.
-Знижує стрес, допомагає впоратися з депресією.
-Значно покращує кровопостачання внутрішніх органів, нормалізує функціонування серцево-судинної системи, знижуючи ймовірність виникнення ішемічної хвороби.
-Приводить до норми рівень цукру, стабілізує тиск.
-Усуває м'язові спазми, знімаючи больовий синдром у будь-якому відділі хребта.
-Покращує координацію рухів, посилює почуття рівноваги.
-Підвищує рівень мозкового кровопостачання.
-Збільшує витрати енергії, активізуючи обмін речовин.
- Спалює більше калорій, ніж інші види ходьби, тому є дуже ефективним для зниження ваги.
- Допомагає повернутися до повноцінного життя людям із проблемами опорно-рухового апарату.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал алюміній
Колір синій,сірий,червоний,чорний
Конструкція телескопічна
Кількість секцій 2
Діапазон налаштування довжини, см115-135
Механізм фіксації цанговий
Наконечники крапля - для твердого ґрунту, обмежувальні кільця
Тип упаковки пакет
Торгова марка Go Do
Виробництво Китай
Характеристики
Вага 600 г
Комплектація 2 палиці, обмежувальні кільця, 1пар наконечники
Максимальна довжина, см 135см
Матеріал Алюміній
Тип Трекінгові палиці
Мінімальна довжина, см 110 см
Система Antishock Є
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ручки | 63 см |
| Кількість секцій палиці | 2 |
| Довжина палиці | Регульована |
| Вага | 600 г |
| Колір | Різні кольори |
| Мінімальна довжина | 110 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Стан | Новий |
| Кількість | 2 |
- Ціна: 460 ₴







