
Килимок для фітнесу та йоги TPE+TC 6мм двошаровий , килимок для спорту
680 ₴
- В наявності
- Код: ТРЕ6
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Килимок преміальної якості спеціально розроблений для йоги і пілатесу. Мат виготовлений з екологічно чистого (ECO-Friendly) легкого і міцного матеріалу – термопластичного еластомеру (TPE), що забезпечує високі нековзні властивості і оптимальне співвідношення м'якості і пружності для максимально комфортних тренувань.
Килимки EasyFit приймають форму поверхні, на якій відбувається тренування, при цьому легко скручується в компактний рулон. Невелика вага килимка забезпечує додаткові зручності для транспортування.
Мати EasyFit виробляються на найсучаснішому обладнанні і відрізняються найвищою довговічністю порівняно з будь-якими іншими аналогами.
Переваги:
- екологічно чистий матеріал: без ПВХ (PVC-free)
- оптимальне співвідношення щільності і м'якості
- спеціально розроблена текстура поверхні для мінімізації ковзання
- нижній шар з утепленням
- компактний і легко скручується в рулон
- зручний у транспортуванні і зберіганні
Характеристики:
- Довжина: 183 см
- Ширина: 61 см
- Товщина: 6 мм
- Матеріал: TPE – термопластичний еластомер (нековзний міцний матеріал), TC – теплоізоляційний шар.
- Вага: 830 г
Комплектація:
- килимок
- стрічка для затяжки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килимок/мат |
| Матеріал | ТПЕ (термопластичний еластомер) |
| Довжина | 183 см |
| Ширина | 61 см |
| Товщина | 6 мм |
| Вага | 830 г |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
- Ціна: 680 ₴









