
Постільна білизна "Принцеса Софія", полуторка, комплект постільної білизни з принцесами
850 ₴
- В наявності
- Код: Принцеса Софія
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Постільний комплект "Принцеса Софія"
Тканина - Бязь Голд Люкс. Це щільна тканина полотняного плетіння.
На сьогоднішній день бязь основний вид тканин для пошиття постільної білизни. Комплект з бязі витримує величезну кількість циклів прання.
Розміри:
Полуторка (Наволочка: 70 х 70 см - 2шт; Підковдра: 150 х 215 см - 1шт;Простирадло: 150 х 215 см - 1шт)
Додаткові опції: - наволочки 50х70 см - +35 грн
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Бязь |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Півтораспальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴



