
УЦІНКА! Наведи лад в кімнаті та погодуй Івасика - розвиваюча настільна гра, з липучками
450 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Гра з липучками - аж 45 деталей на липучках. Розставляйте всі деталі на свої місця, або навпаки - зробіть безлад, а після наведіть лад. Та не забувайте годувати Івасика: посадіть Івасика за стіл, приготуйте на плиті або в духовці щось смачненьке, дістаньте на десерт тортик з холодильника. В ванній кімнаті ви знайдете рушник, мило з губкою, зубну щітку та пасту для щоденних водних процедур Івасика. Після всіх процедур можна вкласти хлопчика спати на диван. Фантазуйте!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для дітей |
| Вікова група | Від 2 років |
| Мінімальна кількість учасників | 1 чол. |
| Стан | Новий |
| Тип упаковки | Велика картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Пазл |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Багатошаровий |
| Паковання | |
| Паковання | Термоусадкова плівка |
| Розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴



