Ця дитяча розвиваюча гра - класний нейротренажер для розвитку інтелекту та міжпівкульних зв‘язків мозку дитини, її розумових здібностей та здатності до навчання та самоконтролю.
У головному мозку людини дві півкулі. Ліва відповідає за логіку, пам’ять, обробку вербальної інформації та її аналіз. Права - за уяву, візуалізацію, сприйняття невербальних сигналів, емоційність та орієнтацію у просторі.
Між півкулями проходять нейронні зв’язки та імпульси. Наприклад, якщо дитина бачить щось цікаве і хоче назвати словом, вона спочатку сприймає образ чи предмет правою півкулею, а потім у лівій «бере» відповідне для нього слово.
Вправи з дошками-лабіринтами допомагають створити нові нейронні зв’язки, і головний мозок тренується працювати злагоджено та швидко. Повороти та напрями в лабіринтах тренують координацію рухів, орієнтацію у просторі, розвивають дрібну моторику та увагу.
Синхронна робота півкуль мозку сприяє посидючості, розвиває уяву, фантазію, та покращує всі розумові процеси та пам’ять у дитини будь-якого віку.
Тренажер застосовують для запуску мовлення у дітей. 10-15 хвилин щоденних вправ буде достатньо.
‼️Трафарети встановлюємо на основу дзеркально АБО, якщо перевернути один із трафаретів, то можна проводити двома ручками однаково в один бік.
Розміри основи: 32 x 23 см
Розміри трафаретів: 13,8 x 13,8 см
У наборі: основа-планшет, 12 змінних трафаретів, 2 стилуси.
Вік: від 3 до 100 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лабіринт |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Пазл |
- Ціна: 525 ₴



