
Фрукти - дерев'яний пазл-головоломка, рамка-вкладиш, логічна гра
295 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПСФ085
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деталі пазлу у вигляді трикутників, а сама основа - це шестикутник. Потрібно зібрати пазл з усіх трикутників так, щоб отримати картинку з фруктами. Наглядно покажіть дитині, що таке "частина і ціле". Можна порахувати фрукти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Їжа, солодощі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴

