
Квадрати Нікітіна, 3 рівень - розвиваюча гра, дерев'яний пазл-головокрутка, рамка-вкладиш
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З цією грою у дитини розвивається просторове мислення, відчуття кольору та кмітливість. Дитина вчиться мислити логічно, вибудовуючи квадрат із фігур різної форми та ступенів складності. У процесі гри дитина знайомиться із сенсорними еталонами форми та кольору, співвідношення цілого та частини.
Це третій рівень складності: 2 планшети, на кожному з яких розташовано по 6 квадратів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Головоломка |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Абстракція |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


