Гра "Асоціації "Органи чуття" знайомить дітей з органами чуття людини та їх функціями. Формує поняття проте, що наші органи чуття – помічники і мають велике значення в житті людини. Розвиває мовлення, пам’ять, мислення.
Матеріал гри складається з 5 ігрових полів і 25 плашок для вивчення 5 почуттів людини: зір, слух, смак, нюх, дотик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тематика | Абстракція |
| Тип пазла | Головоломка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




