Гра "Асоціації "Стихії" допоможе пояснити дитині, які існують стихії у природі (вода, вогонь, повітря і земля), де ми зустрічаємо їх, і до якої стихії належить той чи інший предмет, наприклад: сірник - вогонь, хмара - вода, лопата - земля.
Гра складається з поля та 20-ти плашок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 20 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тематика | Абстракція |
| Тип пазла | Головоломка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





