
Тетріс великий "Котики" - розвиваюча гра, дерев'яний пазл-головокрутка, рамка-вкладиш
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тетріс великий "Котики": потрібно правильно розкласти тематичні фігурки на планшеті за зразком (у наборі є картка-підказка), щоб усі деталі зайняли свої місця.
Гра знайомить дитину з різними країнами світу через подорожі милих котиків. Під час гри можна вивчати географію, рахувати персонажів, вигадувати для них імена та створювати цікаві історії.
Деталі зручні для маленьких рук, виготовлені з натурального дерева та безпечних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Головоломка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Тварини |
| Стан | Новий |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




