
Паровоз "Геометричні фігури" - розвиваюча гра, дерев'яний пазл-сортер, рамка-вкладиш
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паровоз "Геометричні фігури" з кумедними звірятами допоможе малюкові легко вивчити геометричні фігури, кольори і цифри. Усі вкладиші зручно діставати пальчиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Доски Сегена |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


