Двошаровий сортер-пазл "Хто в яйці?". Верхній шар - 10 яєць, дизайн кожного оформлений з підказкою для дитини (хвостик змії або пір'їнка пташки). Нижній шар - 10 вкладишів-дитинчат різних тварин і пташок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Доски Сегена |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴







