
Математичні сходинки. Тварини - розвиваюча гра, дерев'яний сортер, рамка-вкладиш
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра "Математичні сходинки. Тварини" - це набір лічильного матеріалу: лінійки із зображенням тварин від 1 до 10, а також математичні знаки: +; -; =; <; >. Ця гра допоможе дитині вивчити цифри, співвідношення числа і кількості, прямий і зворотній рахунок, склад числа, поняття "більше" і "менше", "більше на ...". Викладіть поряд 2 лінійки (наприклад, з числами 5 і 2) та поясніть дитині, що 5 більше, ніж 2 на 3 одиниці і покладіть 3 плашки одинички. Навчіть ділити ціле на частини і вимірювати предмети мірками, наприклад число 6=6 плашок по 1 зображенню. Поясніть склад числа, наприклад, числа 7=6+1, 7=5+2, 7=4+3. Такі вправи відмінно підходять для вивчення прикладів додавання і віднімання. Приємних і корисних вам занять!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 4-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





