
УЦІНКА! Котячий будинок (літо) - розвиваюча гра, фігурний дитячий пазл-вкладиш (Cat`s House)
900 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Пазл-вкладиш «Котячий будинок» - це справжня інтерактивна пригода для допитливих діток, яка поєднує гру, навчання та розвиток у яскравому світі котячої оселі.
У наборі:
Пазл-вкладка з фігурними деталями
Підкладка-підказка для зручного складання
Кількість деталей: 95
Вік: від 2,5 років
Розмір: 47,5 × 32см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubee |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 95 шт. |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Особливості | Пазл |
| Тематика | Тварини |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Тип | Багатошаровий |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴








