
Дитяча постільна білизна в ліжечко "Прованс Хмарка" (діє оплата "Пакунок Малюка")
2 400 ₴
- В наявності
- Код: Прованс Облачко
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Набір в ліжечко для новонароджених "Прованс Хмарка"
У комплект входить:
1. Ортопедична подушка
2.Ковдра 100х80см
3. Підодіяльник на змійці 100х80см.Верх виконаний з піку косички, низ - польська бавовна
4.Простирадло на гумці
5.Захист складається з 6 квадратних подушок, 1 подушка Хмарка, коса 120 см - наповнення холлофайбер, кожна подушечка фіксується чотирма котоновими тасьмами.
6. Бант на гумці, за допомогою якого ковдру з підковдрою можна використовувати, як конверт на виписку.
7. Балдахін 3 м.
Ковдра та подушка-наповнювач силіконізоване волокно.
Захист і борт-коса-наповнювач холлофайбер.
Тканина- польська бавовна+кіска піке
.
.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Пудровий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 90 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
- Ціна: 2 400 ₴



