
Колесо для пілатесу та йоги WY-1842 33 см, колесо-кільце для йоги
970 ₴
- В наявності
- Код: WY-1842
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Характеристики: колесо для пілатес та йога WY-1842 |
|
| Вид | Колесо для пілатесу та йоги |
| Вага | 1.25 кг |
| Діаметр | 33 см |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE), Поліпропілен (PP) |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 14 см |
Опис: колесо для пілатес та йога WY-1842
Матеріал: поліпропілен (PP), поліуретан (PU)
Колір: в асортименті.
Діаметр: 33 см.
Ширина: 14 см.
Призначення: для зміцнення сідничних м'язів, стегон, рук та грудей.
Колесо-кільце для йоги Wheel Yoga WY-1842 – унікальний тренажер, який використовується для розтяжок, зняття напруги та усунення м'язової затисненості в тазостегновому суглобі, животі, плечах, грудях, спині. Вправи з його застосуванням дозволяють комфортно та м'яко розкрити плечовий пояс, грудний відділ спини. Кільце використовується для результативних та безпечних тренувань рівноваги, гнучкості та концентрації.
Йога-колесо виготовлене з поліпропілену, якому властиві міцність, зносостійкість, легка вага. Стійка до ковзання поверхня з термопластичного еластомеру забезпечує комфортні відчуття при торканні руками, спиною, ногами.
Завдяки малюнку на поверхні кільце виглядає дуже стильно. Снаряд чудово підходить не тільки для тренувань, а й для створення образів для фотосесій.
Переваги колеса-кільця для йоги Wheel Yoga WY-1842 :
- Дозволяє зняти напругу та м'язову герметичність.
- Виконано із міцного, зносостійкого матеріалу.
- Поверхня стійка до ковзання.
- Має стильний дизайн.
- Сприяє проведенню безпечних результативних тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Колесо для йоги |
| Стан | Новий |
- Ціна: 970 ₴









