
Половинки. Тварини - розвиваюча гра, дерев'яний пазл
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гра "Половинки. Тварини" це не просто пазл - це тренажер для уяви, логіки й уважності. Дитина шукає пару до кожної половинки, аналізує форми та деталі, знаходить закономірності й складає цілу ілюстрацію. З кожною правильною парою розвивається зв’язне мислення, дрібна моторика і вміння зосереджуватися.
У наборі:
-
12 тематичних дерев’яних картинок (24 половинки)
Розмір зібраної картинки: 7×7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 24 шт. |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Тематика | Абстракція |
| Тип пазла | Головоломка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


