Настільна гра "Панорама: ферма" - це дерев’яна основа з отворами, 47 фігурних деталей і 24 сюжетні картки із завданнями. Дитина встановлює фігурки (трактори, тварин, дерева, людей) у відповідні виїмки, відтворюючи сцену з картки. Формат навчання через гру допомагає засвоїти поняття «перед», «за», «ліворуч», «праворуч», розширити словниковий запас і побудувати зв’язне мовлення.
У наборі:
- дерев’яна панорамна основа з отворами
- 47 тематичних вкладок із зображеннями ферми
- 24 завдання-схеми з інструкціями (на звороті — варіанти відповіді)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість учасників | 1 |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Мінімальна кількість учасників | 1 чол. |
| Час гри | На рахунок |
| Тип | Фігурки |
| Підлога | Унісекс |
| Вік | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Пазл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пазла | Головоломка |
| Розміри | |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Паковання | |
| Паковання | Термоусадкова плівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴






