
Професії - розвиваюча гра, дерев'яний пазл, рамка-вкладка
295 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 718-62-08
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У грі "Професії" дитина знайомиться з важливими професіями, дізнається про атрибути кожної з них і вчиться зіставляти зображення та контекст. Ідеальна гра для розширення словникового запасу, уявлень про світ і сюжетних рольових занять.
У наборі:
- основа з 4 професійними сюжетами: лікар, кухар, поліцейський, пожежник
- 4 дерев’яні вкладки-фігурки персонажів
- 12 вкладок з тематичними предметами (шприц, міксер, вогнегасник, поліцейський жетон тощо)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Кількість учасників | 1 |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Мінімальна кількість учасників | 1 чел. |
| Час гри | На рахунок |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пазла | Головоломка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴



