Дитина обирає сюжет - і починає творити! За допомогою дерев’яного трафарету вона виводить плавні лінії, обводить контури фігур, тренує руку та м’язову пам’ять. Це не просто малювання - це перші кроки до впевненого письма, розвиток зосередженості, контроль рухів і власне бачення краси.
У наборі:
6 дерев’яних трафаретів із сюжетними малюнками: метелик, повітряна куля, кораблик, хатинка, черепаха, кітХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubumblebees |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набори для навчання |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Кількість учасників | 1 |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Вікова група | Від 2 років |
| Мінімальна кількість учасників | 1 чел. |
| Час гри | На рахунок |
| Розміри | |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 16 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пазла | Головоломка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





