
Килимок масажний магнітний з масажим м'ячем MYG-4204, 55 см, масажний килимок
460 ₴
- В наявності
- Код: MYG-4204
- +380 (93) 016-75-46
- +380 (98) 226-34-91
- +380 (95) 160-96-71Спортивне обладнання
Килимок ортопедичний масажний магнітний з масажним м'ячиком Gemini Sport MYG-4204 |
|
| Бренд | Gemini Sport |
| Вид | Килимок масажний |
| Діаметр | 55 см |
| Матеріал | PVC, EVA |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | асортименті |
Опис: Килимок ортопедичний масажний магнітний з масажним м'ячиком Gemini Sport MYG-4204
Матеріал : Полівінілхлорид (PVC), EVA.
Діаметр : 55
Особливості : ортопедичний.
Колір : Бірюзовий, сірий, фіолетовий.
Призначення : для запобігання плоскостопості, поліпшення кровообігу.
Це масажний килимок для ніг із ефектом акупресури.
Він призначений для стимуляції біологічно активних точок стопи, покращення кровообігу та зняття втоми. Килимок має діаметр 55см, посередині є зручна доріжка для прокочування стопами за допомогою м'ячика.
Основні особливості:
-
3D акупресурні шипи забезпечують глибокий точковий масаж, впливаючи на рефлекторні зони стоп.
-
Магнітний масаж - вбудовані магніти посилюють ефект стимуляції та сприяють розслабленню м'язів.
-
Масажні кульки - елементи, що обертаються, створюють ефект перекочування, масажуючи підошву, його так само можна використовувати як окремий масажер для всієї частини тіла.
-
Протиковзка поверхня - килимок безпечний для використання навіть у вологих приміщеннях, наприклад, у ванній.
Ідеальний для щоденного використання: достатньо 10–15 хвилин масажу, щоб зняти напругу та покращити загальне самопочуття
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | EVA піна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 55 см |
| Ширина | 55 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 460 ₴









